نیر محمدی نیر محمدی
-
0
برگزاری مراسم دعای عرفه در ۴ نقطه تبریز

برگزاری مراسم دعای عرفه در ۴ نقطه تبریز

پنجشنبه 09 مرداد 99

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: در تمامی شهرهای استان و چهار نقطه شهر تبریزمراسم‌ دعای عرفه با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار می شود. 

 به گزارش شهریاران به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن شعبانی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن روز عرفه "روز نیایش"، این مراسم معنوی روز پنجشنبه در آذربایجان شرقی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به رعایت مسائل بهداشتی در برگزاری این مراسم معنوی، افزود: متولیان مساجد و اماکن مقدس شهرهای استان باید سعی کنند که این مراسم در مکان‌های بزرگ و باز و با رعایت حداکثر فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.

وی تاکید کرد: با توجه به شرایط کرونایی، مناجات خوان‌ها و مسئولان برگزار کننده این مراسم معنوی، نسبت به کوتاه کردن زمان آن تدبیر کرده و از برخی برنامه‌های حاشیه‌ای پرهیز کنند.

به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان، شعبانی در خصوص مکان‌های برگزاری دعای پرفیض عرفه در تبریز، افزود: مراسم دعای عرفه در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز، بوستان قرآن، امام‌زاده عون بن علی(ع) و امام زاده سید حمزه(ع) تبریز برگزار خواهد شد.

شناسه خبر : 1383085

فعلا نظری برای این خبر ثبت نشده است.