لیلا نوبهار لیلا نوبهار
-
0
کیانی: ‌به تراکتور گل بزنم هرگز خوشحالی نمی‌کنم

کیانی: ‌به تراکتور گل بزنم هرگز خوشحالی نمی‌کنم

چهارشنبه 25 تیر 99

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان گفت که اگر در بازی این هفته تیمش برابر تراکتور گل بزند هرگز خوشحالی نخواهد کرد.

به گزارش شهریاران به نقل از تسنیم، مهدی کیانی درباره شرایط سپاهان و دو امتیاز حساسی که این تیم در بازی قبلی از دست داد، گفت: ما واقعاً بدشانس هستیم و بابت از دست دادن این همه موقعیت کلافه شده‌ایم. در هر بازی فرصت‌های زیادی را به دست می‌آوریم، ولی خیلی راحت آنها را از دست می‌دهیم. در مقابل می‌بینیم که تیم‌های حریف از اندک فرصت‌های خود استفاده می‌کنند. امسال و همچنین فصل گذشته در خیلی از بازی‌ها به آن چیزی که لیاقتش را داشتیم نرسیدیم و دیگر نمی‌دانم برای گل زدن باید چه کار کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش «آیا فکر نمی‌کنید سپاهان مشکل فنی دارد؟»، تأکید کرد: ما مشکل فنی نداریم و شکل بازی ما این را نشان می‌دهد. ما در ایجاد موقعیت گل جزو بهترین تیم‌های لیگ برتر هستیم، ولی نمی‌دانم چرا از موقعیت‌های‌مان استفاده نمی‌کنیم. شاید بدشانس یا بی‌دقت هستیم، ولی واقعیت این است که از این بابت خیلی ضرر کردیم.

 

هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان در مورد اینکه هدف تیمش در ادامه بازی‌های لیگ برتر چیست، خاطر نشان کرد: ما شش بازی دیگر در لیگ برتر داریم که باید خوب امتیاز بگیریم و به سهمیه آسیا برسیم، ضمن اینکه در جام حذفی هم باید قهرمان شویم تا هواداران سپاهان را خوشحال کنیم.

 

کیانی در مورد دیدار این هفته تیمش برابر تراکتور و تقابل با تیم سابقش در تبریز تصریح کرد: من 12 سال در تبریز فوتبال بازی کردم و محبت مردم این تیم و هواداران تراکتور را فراموش نمی‌کنم. بازی برابر تیم سابقم ناراحت‌کننده است، ولی خوشحالم به شهری برمی‌گردم که خاطرات زیادی از آن دارم. الان هم بازیکن سپاهان هستم و باید برای موفقیت تیمم تلاش کنم. این بازی برای ما مهم است و امیدوارم نتیجه مطلوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که «اگر به تراکتور گل بزند خوشحال خواهی کرد یا خیر؟»، گفت: اگر گل بزنم هرگز خوشحالی نمی‌کنم.

شناسه خبر : 8319556

فعلا نظری برای این خبر ثبت نشده است.