نیر محمدی نیر محمدی
-
0
تخریب یک واحد ساختمانی غیر مجاز در خیابان شمس تبریزی

تخریب یک واحد ساختمانی غیر مجاز در خیابان شمس تبریزی

پنجشنبه 22 خرداد 99

معاون خدمات شهری منطقه ۱۰ تبریز گفت: در راستای جلوگیری از تخلفات ساختمانی یک واحد مسکونی غیر مجاز در خیابان شمس تبریزی با حکم قضایی تخریب شد.

به گزارش شهریاران به نقل از شهرداری منطقه 10، عبدالرضا واحد زبرلو با اشاره به تخریب ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه ۱۰ گفت: در راستای اجرای دقیق ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها و همچنین آئین نامه اجرایی ماده ۳۳ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان که توجه ویژه‌ای در جلوگیری از بروز تخلفات ساختمانی دارد، و به ‌منظور رعایت اصول شهرسازی ، شهرداری منطقه ۱۰ بر اساس رای صادره از سوی کمیسیون ماده ۱۰۰، پس از پیگیری های لازم توسط واحد اجرای احکام و کسب مجوز از مراجع قضایی با حضور نیروی انتظامی یک طبقه از ساختمان مسکونی غیر مجاز  واقع در خیابان شمس تبریزی کوچه پاکار را با رعایت مسائل ایمنی تخریب کرد.

وی با اشاره به اینکه یکی از معضلات شهری ساخت و سازهای غیرمجاز است، تشریح کرد: ساخت و ساز غیر مجاز، تخطی از قوانین، ضوابط شهرسازی و اصول فنی است که شهرداری منطقه ۱۰ با عاملان این‌گونه ساخت و سازها با جدیت و قاطعانه برخورد خواهد شد.

واحد زبرلو پیشگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز را به‌ عنوان اولویت مهمی در دستور کار شهرداری منطقه ۱۰ دانست و افزود: ضمن برخورد قاطع با سازندگان ساخت‌های غیراصولی هرگونه پیشامد ناشی از این ساخت‌ها متوجه صاحبان بنا است.

شناسه خبر : 1147566

فعلا نظری برای این خبر ثبت نشده است.