نیر محمدی نیر محمدی
-
0
#جوابیه

#جوابیه

یکشنبه 26 بهمن 99

هزینه ای از تفکیک‌کنندگان غیرمجاز اخذ نمی شود!

به گزارش شهریاران، به نقل از روابط عمومی سازمان پسماند شهرداری تبریز، در پی انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر اخذ مالیات از  تفکیک‌کنندگان غیر مجاز در کلانشهر تبریز ضمن تکذیب این موضوع و قدردانی از حساسیت رسانه های استانی و محلی و عمومی مردم موارد ذیل را جهت شفافیت موضوع و روشن شدن اذهان عمومی اعلام می نماید. 

 در راستای شناسایی فعالین حوزه تفکیک و بازیافت پسماند و ساماندهی فعالیت آنها و نیز اتخاذ تمهیدات بهداشتی و زیست محیطی در خصوص فعالین عرصه تفکیک پسماند در سطح شهر ، سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز در صدد است تا نسبت به ارائه مجوزهای لازم بر اساس طرح بازیافت پسماند های خشک و تر اقدام نماید .

بر اساس این خبر هیچ هزینه ای از بابت ارائه این مجوز ها و اجرای طرح ساماندهی از تفکیک‌کنندگان پسماند در سطح شهر اخذ نخواهد گردید بلکه هدف اصلی این طرح شناسایی فعالان حوزه بازیافت، صیانت از بهداشت عمومی و فردی در سطح جامعه ، واکسیناسیون آنها و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از این قشر می باشد.

خاطر نشان می‌سازد هدف اصلی ساماندهی تفکیک‌کنندگان پسماند در سطح کلانشهر تبریز ایجاد بانک اطلاعاتی فعالان این حوزه و ارائه خدمات بهداشتی و صنفی بدون اخذ هزینه به آنها می‌باشد.

شناسه خبر : 4492111

فعلا نظری برای این خبر ثبت نشده است.