مهناز وهابی مهناز وهابی
-
0
شهدا و مردم "سردار دل‌ها" را عاشقانه به آغوش کشیدند

شهدا و مردم "سردار دل‌ها" را عاشقانه به آغوش کشیدند

یکشنبه 15 دی 98

مراسم تشییع پیکر مطهر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور میلیونی‌ از مردم سراسر خوزستان در اهواز با شکوه خاصی برگزار شد.

به گزارش شهریاران به نقل از  تسنیم از اهواز، پیکر پاک شهیدان جبهه مقاومت ‌سپهبد قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و دیگر همرزمان این دو شهید سرافراز پس از تشییع در نجف راهی ایران شدند و مردم، مسئولان‌ لشکری، کشوری و استانی که از شب گذشته  در ‌فرودگاه اهواز حضور داشتند به استقبال پیکر شهدا رفتند.

حجم زیادی از خودروهای شخصی و وسایل نقلیه از شهرهای مختلف استان خوزستان به سمت اهواز در حال حرکت هستند و رصد جاده‌های منتهی به اهواز حاکی این موضوع است.

 


لحظه به لحظه سیل حضور مردم خوزستان برای دیدار با پیکر سردار شهید سلیمانی بیشتر می‌شود، آنان آمده‌اند تا پیوند ناگسستنی با سردار دل‌ها ببندند و بگویند تا پای جان با آرمان‌های انقلاب ایستاده‌ایم؛ تمام اقشار از مرد و زن گرفته تا جوان و پیر، همه برای وداع با "سردار دل‌ها"، ‌شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در میدان مولوی اهواز حاضر‌ند و در حال عزاداری هستند. مسئولان لشکری و کشوری نیز در این مراسم حاضر‌ند.

سنگِ تمام اهواز برای سردار؛ به خانه مادری خوش آمدی‌

امروز یکشنبه 15 دی ماه مردم از سراسر شهر‌های خوزستان برای حضور در مراسم بزرگ و باشکوه تشییع پیکر سردار سلیمانی خود را به اهواز رساندند‌ تا در مراسم تشییع پیکر این شهید و همراهانش شرکت کنند.

هزاران نفر از مردم ولایتمدار و مومن استان خوزستان از ساعت 7صبح در میدان مولوی اهواز حضور یافته ‌تا با پیکر مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی وداع کنند و اکنون ‌خیابان‌های منتهی به میدان مولوی مملو از جمعیتی است که برای تشییع پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی حضور یافته‌اند.

مردم ولایتمدار استان خوزستان که در هشت سال دفاع مقدس اغلب شهدای جنگ تحمیلی را در این استان بدرقه کردند امروز نیز آمده‌اند تا بار دیگر شهیدی که در مسیر ولایت و ابا عبدالله الحسین به دست استکبار به شهادت رسید را بدرقه کنند و با سر دادن شعارهایی ‌علیه استکبار و عواملش، این جنایت هولناک آمریکایی‌ها در عراق را محکوم کردند.

اکنون مردم خوزستان در حال عزاداری در فراق سردار دل‌ها‌ هستند.

شناسه خبر : 3692796

فعلا نظری برای این خبر ثبت نشده است.