نیر محمدی نیر محمدی
-
0
موزه مشاغل با مساعدت شهرداری تبریز دوباره برپا می‌شود

موزه مشاغل با مساعدت شهرداری تبریز دوباره برپا می‌شود

سه شنبه 10 تیر 99

رضا سرابی اقدم، مجموعه دار تبریزی گفت: موزه مشاغل با مساعدت شهرداری تبریز دوباره برپا می شود.

 به گزارش شهریاران به نقل از ایسنا، رضا سرابی اقدم اظهار کرد: از همشهریان عزیز و مدیران شهرداری تبریز که در دوماه اخیر به خاطر تعطیلی موزه مشاغل خاطرشان مکدر شد عذرخواهی می کنم و به لطف خداوند متعال، در آینده ای نزدیک و با همکاری شهرداری تبریز، موزه ای پربارتر از گذشته تقدیم شهروندان فهیم تبریزی می کنیم.

او در ادامه تشریح کرد: گردآوری لوازم موزه مشاغل حاصل سال ها زحمت و فعالیت من بود که با هدف انتقال تمدن گذشته تبریز به نسل های آینده انجام داده ام.

او اضافه کرد: چهارسال پیش همزمان با افتتاح موزه مشاغل، مدیران پیشین شهرداری تبریز وعده هایی مبنی بر حمایت و پشتیبانی از هزینه های آن دادند که متاسفانه این وعده ها تحقق نیافت و مشکلات فراوانی عارض من و موزه مشاغل شد.

مجموعه دار تبریزی یادآور شد: این مشکلات به قدری شدت یافت که دوماه پیش شخصا و با تصمیم خودم نسبت به جمع آوری اقلام و تعطیلی موزه اقدام کردم.

او با بیان اینکه با مساعدت شهرداری تبریز مشکلات خودم و موزه در حال مرتفع شدن است، افزود: اخیرا با شهردار محترم تبریز نیز به توافقاتی دست پیدا کردیم که آقای ایرج شهین باهر برای حمایت از موزه و برپایی مجدد آن قول مساعد دادند.

شناسه خبر : 4426529

فعلا نظری برای این خبر ثبت نشده است.