نیر محمدی نیر محمدی
-
0
  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • فرهنگ و هنر
نهایی: "شهریاران با یاران شهر همگام است"

نهایی: "شهریاران با یاران شهر همگام است"

سه شنبه 08 مهر 99

به گزارش شهریاران، همزمان با بزرگداشت شهریار شعر و ادب ایران، نخستین همایش «تجلیل از شهریاران آذربایجان» در موزه قاجار تبریز برگزار شد.

هادی نهایی؛ مدیر مسؤول پایگاه خبری- تحلیلی شهریاران نیوز، ضمن عرض خیر مقدم و اشاره به فعالیت های رسانه ای این پایگاه تحلیلی خبری، در جمع چهره های برجسته خطّه آذربایجان و نیز فرهیختگانی از سایر نقاط کشورمان در این همایش؛ اظهار داشت: شهریاران رسانه ای است که در طول فعالیت خود توانسته است به لطف الهی و همت تیم جوان، نخبه و دغدغه مند خود با قدم گذاشتن در مسیر راستین، فراتر از مسؤولیت های رسانه ای خود حرکت کند و گام های هر چند کوچک، اما مؤثر برای مردم و آذربایجان بردارد.

نهایی برنامه تجلیل از شهریاران آذربایجان را از جمله این گام ها دانست و در تبیین اهداف برگزاری این آیین ادامه داد: این همایش با اهداف معین و برنامه ریزی شده دقیق، به منزله «صله ارحام» بزرگان آذربایجان برپا شده است و در چنین روز بزرگی، خرسندیم که دست بوس اساتید و فرهیختگان خطّه و سرزمین مان که هر یک به نوبه خود از شهریاران معاصر آذربایجانند، هستیم. هر چند رشته کلام قاصر از سپاسگزاری از زحمات این بزرگان است.

مدیر مسؤول شهریاران در پایان گفت: شهریاران بر آن است در اقالیم علم، فرهنگ و هنر با مردم و یاران شهر همگام شود و در مسیر خود، به عنوان رسانه ای تخصصی خود در راستای توسعه و عمران آذربایجان، ارتقای سطوح و برطرف سازی مشکلات شهر و شهروندان گام های اثربخش بردارد و یقین داریم در این مسیر، شهریاران، رنگ خستگی به خود نخواهد گرفت.

شایان ذکر است رونمایی از سایت به روز شده شهریاران همزمان با سالروز تأسیس این پایگاه خبری- تحلیلی از دیگر محور های این همایش باشکوه بود.

شناسه خبر : 1158554

فعلا نظری برای این خبر ثبت نشده است.