مسعود حیدرپور مسعود حیدرپور
-
0
گزارش شهریاران از محل تشکیل صف های طولانی تعویض پلاک

گزارش شهریاران از محل تشکیل صف های طولانی تعویض پلاک

شنبه 20 اردیبهشت 99

در پی انتشار اخباری مبنی بر تشکیل صفوف طویل تعویض پلاک در مرکز تعویض پلاک استان آذربایجان شرقی و شهرک آزمایش واقع در اتوبان کسائی تبریز و حتی فروش این صف ها با مبالغ هنگفت، تیم پیگیری شهریاران بر آن شد تا جهت بررسی صحت و سُقم این ماجرا راهی مکان فوق گردد. 

در جریان بازدید از مکان مورد نظر، اولین مورد جلب توجه کننده، داستان تکراری عدم رعایت فاصله اجتماعی و عدم استفاده از تجهیزات بهداشتی جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، در تمام محوطه مرکز و حتی داخل خودروهای مراجعه کننده بود.

پس از مشاهده محل و انجام مصاحبه با شهروندان، شهریاران به این نتیجه رسید که تشکیل صف طولانی همه روزه در این محل امری عادی تلقی شده و بدیهی است که هیچ شهروندی قصد شکایت و گله گذاری از آن ندارد. 

اما با وجود تکذیب این اطلاعات بدست آمده طبق شنیده ها نشان میدهد که فروش این صف به مبالغ هنگفت خصوصا در مورد مراجعه کنندگان شهرستانی در این مکان کم و بیش وجود داشته و در برخی موارد مردم از ساعات ۴ یا ۵ صبح نسبت به مراجعه جهت انجام تعویض پلاک، اقدام بعمل می آورند.

شهریاران ضمن دعوت از مسئولین شهری و استانی جهت بررسی کارشناسی و ارائه راه حل برای این مشکلات، آمادگی خود را جهت پیگیری های بعدی اعلام میدارد.

 

عکاس: نیر محمدی کلهر

شناسه خبر : 7748747

فعلا نظری برای این خبر ثبت نشده است.